הוצאה לפועל | כינוס נכסים בהוצאה לפועל | הוצאה לפועל - טפסים | מידע שימושי | אודות האתר | צור קשר | רפורמה בהוצאה לפועל
מה אתה מחפש?

 

הוצאה לפועל - דף הבית > תנאי שימוש וזכויות יוצרים

תנאי שימוש וזכויות יוצרים

אנא קרא היטב את תנאי השימוש שלהלן לפני השימוש באתר hotzaa-lapoal.co.il.

אתר זה מנוהל על ידי:

ערן שדה

רח' אברבנאל 20

ראשון לציון 75309

ישראל

 

1. מטרת השימוש באתר

ההוראות המשפטיות המפורטות כאן מגדירות את התנאים אשר לפיהם ניתן להשתמש באתר hotzaa-lapoal.co.il. בעצם השימוש באתר hotzaa-lapoal.co.il הנך מאשר כי אתה מקבל עליך למלא אחר תנאי השימוש הבאים. אם אינך מסכים עם התנאים המפורטים להלן, אנא הימנע מלהשתמש באתר.

 

2. זכויות יוצרים

התכנים באתר hotzaa-lapoal.co.il מוגנים בזכויות יוצרים. אין להעתיק בשום אמצעי חלק כלשהו מהאתר
 
hotzaa-lapoal.co.il להוציא עותק יחיד הנשמר על מחשב יחיד שנועד לשימושו הפרטי בלבד של המשתמש. התכנים המוצגים באתר עשויים לעבור עדכונים ושינויים ללא הודעה מוקדמת והם מתפרסמים ללא כל אחריות, מפורשת או משתמעת, ואינם יכולים לשמש עילה כלשהי לפיצויים. כל הזכויות על התכנים באתר, לרבות עיצוב, סמלים, תמונות ותרשימים, שמורות ל- hotzaa-lapoal.co.il.

 

3. שימוש בתכנים

אין להעתיק חלק כלשהו מהתכנים באתר hotzaa-lapoal.co.il למעט עותק יחיד כאמור לשימוש פרטי בלבד שאין בו מטרה מסחרית כלשהי. אין לשנות באופן כלשהו את התכנים של האתר hotzaa-lapoal.co.il או להשתמש בהם באתר אינטרנט אחר או ברשת מחשבים.

 

4. קישורים

4.1 חל איסור לקשר באמצעות Framing

אין לקשר לאתר hotzaa-lapoal.co.il באמצעות framing, כלומר אין להציג דף מתוך האתר hotzaa-lapoal.co.il בתור frame של אתר אינטרנט אחר.

 

4.2 קישורים לאתרים אחרים

האתר hotzaa-lapoal.co.il עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים. לאתר hotzaa-lapoal.co.il אין כל שליטה על אתרים אלה ואינו נושא בכל אחריות לזמינות אותם אתרים, לתכניהם, לפרסומותיהם ולמוצריהם. האתר
 
hotzaa-lapoal.co.il לא יישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, לנזק שעלול להיגרם מביקור של משתמש באתרי אינטרנט מקושרים.

 

5. הגבלת אחריות

המידע והנתונים שמתפרסמים באתר hotzaa-lapoal.co.il מסופקים 'as is', ללא כל אחריות מפורשת או משתמעת. האתר hotzaa-lapoal.co.il אינו נושא באחריות כלשהי לשימוש בתכנים, ולא יהיה צד לתביעה נזיקית או חוזית או תביעה אחרת כלשהי בעקבות נזק שייגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר.

 

דף זה עודכן בתאריך 12 בספטמבר 2007