הוצאה לפועל | כינוס נכסים בהוצאה לפועל | הוצאה לפועל - טפסים | מידע שימושי | אודות האתר | צור קשר | רפורמה בהוצאה לפועל
מה אתה מחפש?

 

      

הוצאה לפועל - דף הבית > הוצאה לפועל - מקורות מידע מומלצים

הוצאה לפועל - מקורות מידע מומלצים

הוצאה לפועל - מרכז מידע טלפוני ארצי

פועל משעה 08:00 עד 16:00 בטלפון 6593333 - 02

רשות האכיפה והגבייה

רשות האכיפה והגבייה אחראית על מערכת ההוצאה לפועל על כל יחידותיה ועל המרכז לגביית קנסות. להלן רשימה של קישורים פנימיים בתוך אתר הרשות המספקים מידע ספציפי בנושאי הוצאה לפועל:

רשימת לשכות ההוצאה לפועל לפי ערים

בארץ פרוסות 26 לשכות הוצאה לפועל. רשימה זו מאפשרת לך לברר את הכתובת, מספרי הטלפון, ושעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל הקרובה למקום מגוריך; עבור לשכות ההוצאה לפועל בערים הגדולות (תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, נצרת, ראשון לציון, נתניה) תמצא גם פרטיהם של ראש ההוצאה לפועל וסגן ראש ההוצאה לפועל

מדריך ההוצאה לפועל באתר משרד עורכי דין הנר-עופר

מדריך מעשי מקיף בנושא הוצאה לפועל ודיני חיובים המיועד לאדם פרטי או לבעל עסק. המדריך מכיל מידע הן לחייב והן למי שחייבים לו כסף ומחולק לראשי פרקים כגון: איחוד תיקים, עיקול ומאסר, עיכוב יציאה מהארץ, חקירת יכולת, חייב מוגבל באמצעים, ועוד.

הוצאה לפועל - מדריך לחייב באתר "חובות"

מדריך מעשי המסביר לחייב את ההליכים שעשויים להינקט נגדו בתיק הוצאה לפועל וכיצד להתמודד עמם. המדריך מחולק לראשי פרקים כגון: קבלת אזהרה, עיכוב יציאה מהארץ, עיקולים, חקירת יכולת, פקודת מאסר, התנגדות לביצוע שטר, התנגדות לביצוע פסק דין, בקשות לעיכוב הליכים במסגרת איחוד תיקים ובהליך של חייב מוגבל באמצעים, גביית חוב מזונות על-ידי הוצאה לפועל, ערעור על החלטת ראש ההוצאה לפועל.

הוצאה לפועל - מדריך לתובע באתר Ynet

מדריך מעשי הסוקר את הדרכים שמעניקה מערכת ההוצאה לפועל למימוש חוב כספי בגין צ'ק שחזר או פסק דין נגד חייב. טור זה נכתב על ידי עו"ד תומר ריטרסקי בכדי לתת כלים בידי תובע או מי שחייבים לו כסף בעקבות ריבוי מקרים של שיקים שחוזרים בגין אי כיסוי מספיק או פסקי דין שאינם מקויימים על ידי החייב.

הוצאה לפועל - פשיטת רגל

אתר המרכז מידע מקיף בנושאים הקשורים בחובות, זכויות חייבים, פשיטת רגל, התמודדות מול המערכת ועוד.

הוצאה לפועל באנציקלופדיה החופשית ויקיפדיה

ערך אנציקלופדי המסביר בקצרה את נושא ההוצאה לפועל במדינת ישראל תוך דגש על ראשי הפרקים הבאים: גדר סמכות דיני ההוצאה לפועל, מבנה מערכת ההוצאה לפועל במדינת ישראל, הצדדים בהליכי ההוצאה לפועל, ההליכים העומדים לטובת הזוכה, ההליכים העומדים לטובת החייב.

פורום הוצאה לפועל - באתר LawGuide.co.il

הפורום מנוהל על ידי עורכי הדין אראל פרץ ופאליק יעקובוביץ. מנהלי הפורום עונים לשאלות הגולשים בנושאים כגון: איחוד תיקים, פשיטת רגל, איתור חייבים, גביית חובות, ערבויות, טענת פרעתי, עיקול מטלטלין ועוד...

פורום הוצאה לפועל - באתר www.lawforums.co.il

הפורום מנוהל על ידי עורך-דין חנן חדד, העוסק שנים רבות בתחום הוצאה לפועל. מנהל הפורום נותן הכוונה ראשונית לפונים בשאלות העוסקות במימוש פסקי דין כאשר חייבים אינם מקיימים את חובותיהם, ובפרעון חובות בהתאם למצבו הכלכלי של החייב. פורום זה פועל במסגרת אתר הפורומים המשפטיים של ישראל שבו תוכלו למצוא פורום משפטי בכל תחום משפט שמעניין אתכם.

פורום הוצאה לפועל - קהילות תפוז

מטרת הפורום היא מתן מידע הכוונה וייעוץ לגבי התמודדות עם מערכת ההוצאה לפועל והכרת החוקים על פיה היא עובדת. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

משרדי עורכי דין שמתמחים בהוצאה לפועל

------------------------------------------------------------------------

אתרי מידע משפטיים בתחומים אחרים

------------------------------------------------------------------------

 

מעוניין להוסיף עוד מקור מידע לדף זה? מעוניין להופיע ברשימת משרדי עורכי הדין בעמוד זה? צור קשר.